Каталог

Бренд Ballu

Країна: Китай
Промисловий концерн BALLU спеціалізується на розробці і виробництві кліматичної та інженерної техніки. Багаторічний досвід, власні дослідницькі центри і виробництво забезпечують передові технології, якість і надійність, втілені в продуктах концерну, гарантуючи сталий розвиток сьогодні і успіх в майбутньому. Вся продукція підприємств промислового концерну BALLU відповідає міжнародним і українським стандартам якості. Впровадження кращих практик, «зелені технології», застосування екологічно чистих матеріалів - ключ до успіху BALLU у всьому світі.

Концерн займає лідируючі позиції на ринках України, СНД і країн Східної Європи. Промисловим концерном щорічно виробляється і постачається більш ніж в 30 країн 2 млн теплової техніки, понад 5 млн приладів систем кондиціонування і вентиляції, зволоження, очищення і більше 250 000 одиниць кліматичного обладнання промислового призначення, вироблені як під власними брендами, так і для OEM торгових марок.

У 2016 році був запущений новий дослідницький центр з розробки обладнання для північних кліматичних зон - BALLU SiberCool Research Lab, що включає в себе низькотемпературну, акустичну, аеродинамічну і гідравлічну лабораторії. Необхідною умовою успіху інноваційного дослідницького центру BALLU SiberCool Research Lab є програма партнерства з провідними університетами і науково-дослідними інститутами, спрямована на різнобічний участь в підготовці професійних кадрів, а також спільне проведення фундаментальних і прикладних досліджень. В основі створення продукту лежить тривалий процес від ідеї до масового виробництва. На базі BALLU Innovative Design Lab команда маркетологів, промислових дизайнерів та інженерів в тісній співпраці з заводами займається розробкою, дизайном, проектуванням і прототипування інноваційних продуктів, що володіють потенціалом для вирішення різних завдань в області управління кліматом. Прототипи нового обладнання, проходять багатоступінчасті тести на ергономічність, безпеку і відповідність запланованим характеристикам.

Лабораторія BALLU Heat Lab здійснює сертифікаційні випробування окремих вузлів, деталей та експериментальних моделей теплової техніки. За 2017 рік конструкторське бюро заводу реалізувало 30 проектів. Устаткування, яке випускається підприємством, використовується в різних галузях народного господарства, включаючи хімічну, атомну і харчову промисловості: каркасно-панельні установки; моноблочні установки; канальні мережеві елементи; шафи автоматики; чиллери; градирні; драйкулери; протипожежні клапани.

Завод обладнаний найсучаснішими виробничими лініями, а окремі технологічні рішення унікальні і захищені патентами. В рамках програми створено широкий модельний ряд промислового теплового обладнання, адаптованого до вимог українського ринку і призначеного для роботи в самих екстремальних кліматичних умовах до - 40 °C.

 

Виробник представлений в наступних категоріях

Серії

Товари з цієї серії

Серія Серія Camino Evolution