Каталог

Серія Air Master EVO

Кондиціонери Cooper&Hunter Air Master Evo - це поліпшена, оновлена серія не інверторних кондиціонерів яка з'явилася в 2020 році спеціально для професійних інсталяцій, вона відрізняється поліпшеними параметрами по надійності і довговічності. Кондиціонери серії Air Master EVO були створені для споживачів, яким важливий не тільки естетичний баланс строгості і неординарного дизайну, але і широкий функціонал.

Зміни торкнулися дизайну внутрішнього блоку. Тепер він доступний в монолітному дизайні з красивою вставкою сірого кольору. Вона підкреслює неповторний стиль кондиціонера Cooper&Hunter Air Master Evo і дозволяє його встановлювати в приміщеннях з сучасним ремонтом. Дизайн внутрішнього блоку серії Air Master EVO - це поєднання простих форм, суворої геометрії ліній і спеціального комбінованого пластика, який має глибинну структуру і прозорий верхній шар для сучасного «Shadow» дисплея який відображається на передній панелі.

Цей кондиціонер володіє системою очищення 7-SKY Technology з якою ви отримуєте повний набір різних фільтрів. До того ж опція самоочищення і осушення внутрішнього блоку дозволить захистити ваш прилад від утворення цвілі, грибка і розмноження бактерій всередині.

Також в цій моделі встановлена ​​система Smart Ion Filter, яка дозволяє очистити пропускається повітря від всіх відомих видів побутових забруднень.

Серія кондиціонерів Air Master Evo - це найкраще співвідношення ціни і якості на сьогоднішній день серед кондиціонер не інверторного типу. Вони здатні працювати не тільки жарким літом, а й обігрівати Ваш будинок в міжсезоння, при температурі за вікном до -7 ° С.

Дана модель має клас енергоефективності А. Це найвищий показник для моделей з неінверторних типом компресора.

Також цей кондиціонер захистить ваш будинок від обмерзання, завдяки функції + 8 ° С. Прилад буде підтримувати температуру + 8 ° С і не дозволить заморозити приміщення, при цьому споживаючи мінімальну кількість електроенергії. Як і в інших кондиціонерах тут також є наявність функцій осушення і вентиляції повітря, що робить використання цього кондиціонера комфортним і зручним круглий рік. Сучасний компресор з мінімальним споживанням електроенергії в порівнянні з іншим не інверторними кондиціонерами представленими на нашому ринку.

Якщо ж Вас цікавить обігрів кондиціонером при більш низьких температурах, то рекомендуємо Вам звернути увагу на інверторну модель Air Master Inverter від Cooper&Hunter.

Кондиціонери серії Air Master Evo на сьогоднішній день, входять до трійки найпопулярніших кондиціонерів ТМ Cooper&Hunter по рейтингу продажів 2020 року.

Якщо у вас залишилися питання, або ви відчуваєте труднощі вибору, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами вказаними на сайті.

Фотогалерея

Товари з цієї серії