Каталог

Серія Arctic Inverter

Кондиціонери Cooper & Hunter Arctic - це модель з Wi-Fi модулем, який дозволяє управляти кондиціонером віддалено зі смартфона з будь-якої точки планети. На перший погляд непримітна функція, але, як показує практика, дуже зручна і затребувана в сучасному світі. Для того, щоб відчути комфорт від використання цієї функції, потрібно встановити спеціальний додаток і підключити кондиціонер до вашої мережі Wi-Fi. Величезною перевагою є те, що цей кондиціонер працює навіть в мороз -25 ° С, завдяки спеціальному зимового комплекту, без втрат в ККД навіть в аномальні морози. Система є чудовим продуктом світового лідера кліматичної техніки Cooper&Hunter. Безпечне і ефективне використання на обігрів в зимовий час забезпечує функція інтелектуального розморожування, підігріву компресора і піддону зовнішнього блоку. Серія кондиціонерів Cooper&Hunter Arctic одна з небагатьох, компресор якої оснастили запатентованою технологією I-Action.

 

Особливості серії Arctic

Всі заявлені характеристики відповідають дійсності і перевіряються в спеціальній лабораторії на заводах Cooper & Hunter. Проводяться контрольні заміри в спеціальних кімнатах з аномально низькими або високими температурами і все це фіксується в спеціальній документації, яка підтверджує високий клас енергоефективності A +++ даних кондиціонерів.

Також варто відзначити, що кондиціонери Cooper & Hunter Arctic функціонують за допомогою новітнього, однокомпонентного холодоагенту R32. Він не шкодить здоров'ю і не руйнує озоновий шар. А при роботі на обігрів показує більш високу продуктивність, ніж двокомпонентний фреон R410.

Встановлені фільтри забезпечують усунення пилу і мікроорганізмів в повітрі приміщення.

Кондиціонер оснащений преміальної енергозберігаючої комплектацією «Generation V», яка відрізняється підвищеним контролем якості збірки і матеріалів.

Саме ця модель має функцію керування напрямком повітряного потоку вліво-вправо за допомогою пульта дистанційного керування.

Кондиціонери Cooper&Hunter Arctic повністю відповідає підвищеним показниками європейської якості. Ви отримуєте виключно позитивні характеристики, і все це за доступною ціною.

Підібрати і купити кондиціонер Cooper&Hunter Actic з доставкою можна на нашому сайті самостійно. Або зверніться до нашого менеджера по вказаному телефону.

Купер Хантер Арктик з монтажем по Києву та Київській області. Офіційна гарантія, доставка і сервісне обслуговування.

Фотогалерея

Відео