Каталог

Серія Consol Inverter

Кондиціонер настінний Cooper&Hunter CH-S09FVX (WIFI) серії Consol Inverter є конкурентоспроможною спліт-системою на українському ринку кліматичного обладнання. Дана система дозволить Вам якісно очистити повітря і чимало заощадити на електроенергії. Кондиціонери вищевказаної серії здатні працювати на охолодження при температурі до 8 ° C, і на обігрів при -20 ° C. При цьому температурний діапазон набагато ширше. Можливість даної системи до самоочищення допоможе уникнути небажаного виникнення цвілі, грибка і всіляких видів бактерій. Виконується дана функція шляхом видалення зайвої вологи з теплообмінника після завершення роботи кондиціонера. Управління спліт-системи здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, в який вбудований датчик температури, з точністю 0,5 ° C, і відображення поточного часу. Крім цього, Технологія Noise Analysis Technology забезпечує плавну і безшумну роботу внутрішнього і зовнішнього блоку кондиціонера.

Особливості настінного кондиціонера

  • При бажанні ви можете налаштувати подачу теплого або холодного повітря з потрібної Вам частини блоку. Циркуляція повітряного потоку може бути налаштована уздовж підлоги, або ж навпаки.
  • Щоб уникнути небажаного обдування холодним повітрям, в кондиціонер вбудована функція зниження рівня вологості без падіння температури.
  • Важливою особливістю є те, що в разі, якщо робота системи різко перерветься, то функція автоматичного перезапуску, із запам'ятовуванням налаштувань, дозволить відновити роботу кондиціонера.

Товари з цієї серії