Каталог

Серія Daytona

Кондиціонери Cooper&Hunter серії Daytona обладнані інверторним компресором. Вони мають вбудований Wi-Fi модуль, за допомогою якого ви можете керувати вашим кондиціонером з будь-якої відстані. Для цього вам просто потрібно встановити спеціальний додаток на ваш смартфон або планшет. Цей побутової тепловий насос адаптований для роботи на тепло в північних країнах. Ця ультрасучасна дизайнерська модель підійде для будь-якого інтер'єру. Модель 2019 року кондиціонер Daytona працює на фреоні R32. Даний хладоген володіє дуже хорошими термодинамічними характеристиками, які призводять до високої ефективності використання електроенергії. Основною перевагою є принцип роботи. При досягненні заданої температури компресор продовжує працювати, але з мінімальним споживанням.

Спліт-система має температурний діапазон ефективної роботи від -23 ° C до + 24 ° C на тепло і від -15 ° C до + 43 ° C на холод. З цією установкою ваш будинок буде захищений від обмерзання за допомогою функції «8 ° C». Тобто кондиціонер буде підтримувати температуру 8 ° C і не дозволити заморозити приміщення, при цьому споживаючи мінімум електроенергії.

А плавну і стабільну роботу компресора на наднизьких частотах 1 Гц забезпечує технологія «I-Action». До того ж вентилятор має 7 швидкостей.

При цьому серія Daytona має преміальну енергозберігаючу комплектацію «GENERATION V» (підвищений контроль якості збірки і матеріалів).

Елегантний дизайн внутрішнього блоку підвищує естетичну привабливість моделі. Кондиціонер Купер Хантер серії Дайтона представлений в декількох кольорах: золотистий, білий із золотистою окантовкою і білий з сріблястою окантовкою. Ви зможете вибрати модель найбільш відповідну під ваш інтер'єр.

Ми здійснюємо доставку і установку кондиціонера Cooper&Hunter серії Daytona з офіційною гарантією від виробника.

Відео

Товари з цієї серії