Каталог

Серія Nordic Evo Inverter

Кондиціонери Cooper&Hunter Nordic це модель з Wi-Fi модулем, яка володіє всіма необхідними функціями на сьогоднішній день. До переваг моделі в першу чергу слід віднести виняткову морозостійкість - робота підтримується і при температурі -25 ° C, що робить її відмінним рішенням для зимової пори року. Вона пристосована для роботи в північних країнах. Серія Нордік має вбудований Wi-Fi модуль. За допомогою нього ви можете управляти кондиціонером з будь-якої точки світу. Просто встановіть спеціальний додаток на ваш смартфон або планшет і насолоджуйтеся комфортним користуванням. Кондиціонери оснащені функцією захисту будинку від обмерзання + 8 ° C. Тобто пристрій буде підтримувати температуру + 8 ° C і не дозволить заморозити ваш будинок, при цьому споживаючи мінімальну кількість електроенергії. Завдяки инверторной системі управління кондиціонер може реагувати на будь-які зміни температури і плавно вирівнювати її до заданого значення. Очищення повітря забезпечується активним фільтром «Холодна плазма», який усуває всі види забруднень.

Дана модель функціонує за спеціальним алгоритмом, який забезпечує стабільну і ефективну роботу при негативних температурах. А також має опцію інтелектуалів розморожування, підігрів компресора піддону і регулятор швидкості вентилятора зовнішнього блоку.

Цей побутової тепловий насос оснащений оригінальним компресором TM PANASONIC.

Відмінною особливістю цього кондиціонера буде функція Step-less Control, унікальна технологія плавного регулювання швидкості вентилятора внутрішнього блоку від 1 до 100%. Така ж функція присутня в серії Nordic Premium, нової версії 2020 року.

А плавну і стабільну роботу компресора на наднизьких частотах (1 Гц) кондиціонера серії Nordic забезпечує технологія «I-Action».

Ми надаємо офіційну гарантію на кондиціонер Cooper&Hunter Nordic, а так само виконаємо доставку і монтаж спліт-системи в Києві та Київській області.

Відео