Каталог

Серія Nordic Premium

Кондиціонери серії Nordic Premium є новинкою 2020 року, внутрішні блоки яких представлені в двох найбільш популярних колірних рішеннях: білому і сріблястому. Вдосконалені функції, новий безпечний фреон R32 і сучасний компресор інверторного типу від світового лідера Mitsubishi Electric з автоматичним регулюванням внутрішнього тиску і високої теплопродуктивністю. Модель даної серії максимально споживає 0,6 кВт, а виробляє при цьому 2,6 кВт холоду або 3 кВт тепла! І це не рекламний хід або порожні слова, насправді так і є, просто сучасні технології дозволяють домогтися такої чудової продуктивності. Якщо ви шукайте кращий сучасний варіант кондиціонера з характеристиками агрегату преміум-класу, то серія Nordic Premium - це те, що вам потрібно. Найвищий рівень енергоефективності А +++, робить цей кондиціонер дуже вигідним для установки в окремо розташованих будинках або в заміських будинках.

Незрівнянним плюсом є можливість керування по Wi-Fi зі свого смартфона. Наприклад, сидячи в офісі, ви можете задати необхідну температуру в себе вдома і приїхати в уже охолоджене або прогріте приміщення.

У разі відключення електроенергії кондиціонер зберігає в пам'яті останні настройки і при появі харчування запуститься автоматично.

Серія цих кондиціонерів має додаткову бланку для направлення повітряного потоку паралельно стелі. Технологія створена для того, щоб виключити обдув людини. Це забезпечить вам безпечне і комфортне користування установкою.

Також, користуючись цим приладом, ви можете бути впевнені, що дихаєте чистим повітрям. Тому що в ньому є плазмовий очищувач повітря преміального типу. Це унікальна система, яка очищає повітря приміщення від бактерій, вірусів, неприємних запахів та алергенів.

Серія Nordic Premium має преміальую енергозберігаючу комплектацію «Generation V», яка відрізняється підвищеним контролем якості та збірки матеріалів.

А також ці кондиціонери оснащені DC інверторним модулем внутрішнього блоку нового покоління. Завдяки цьому установка має максимальну енергоефективність. До того ж на пульті ДУ відображається зовнішня температура.

Фірмовий фільтр, максимально низький рівень шуму, можливість використовувати кондиціонер на обігрів до -28 ° С зовнішньої температури - це характеристики справжнього теплового насоса, який гідний знаходиться у вас вдома!

Кондиціонер серії Nordic Premium виконаний в сучасному дизайні без зайвих деталей, який буде виграшно виглядати в будь-якому інтер'єрі.

Окремо варто відзначити наявність унікальної технології Step-less Fan Control, яка дозволяє вам плавно регулювати швидкість вентилятора внутрішнього блоку в широкому діапазоні від 1 до 100%. В інших моделях кондиціонерів, як правило, є 3 стандартних режиму High, Medium, Low.

Купити кондиціонер Cooper & Hunter серії Nordic Premium з установкою під ключ ви можете, оформивши замовлення через кошик або попередньо проконсультувавшись з менеджером по телефону.

Фотогалерея

Відео

Товари з цієї серії