Каталог

Серія Supreme

Лінійка Cooper & Hunter SUPREME - один з кращих варіантів для України завдяки температурному діапазону використання, доступною ціною і високою енергоефективністю, що досягає значень А +++ Cooper&Hunter Supreme це модель 2017 року, яка працює на новому фреоні R32 і має рекордно низьким рівнем шуму - 18 дБ. В дану серію входить 4 моделі потужністю від 2,7 до 7,03 кВт в чотирьох кольорових варіаціях чорний, золотий, сріблястий і білий.

Цей побутової тепловий насос адаптований для роботи на тепло в північних країнах.

За допомогою Wi-Fi модуля ви можете керувати кондиціонером на відстані, з будь-якої точки світу. Для цього ви можете використовувати ваш смартфон або планшет, підключений до інтернету.

Також ви можете регулювати напрямок повітряного потоку вліво-вправо з пульта дистанційного керування. У цій серії є 7 швидкостей вентилятора.

До того ж, кондиціонер оснащений технологією тотальної очищення повітря нового покоління «CH SNART-ION Filter».

З кондиціонером серії Суприм ваш будинок захищений від обмерзання завдяки функції «8 ° C». Тобто кондиціонер буде підтримувати температуру 8 ° C і не дозволить заморозити приміщення, при цьому споживаючи мінімальну кількість електроенергії.

Робота в режимі нагріву при морозах до -30 ° C градусів, дозволяє обігрівати приміщення практично всю зиму, використовуючи тепловий насос в якості основного нагрівального приладу.

Ви можете бути точно впевнені в даній продукції, тому що вона відрізняється надійністю. Адже кондиціонери Cooper & Hunter відповідають чинній директиві від 01-01-2013 Європейського союзу Erp (Energy related Products) № 626/2011 / EU для побутових теплових насосів і кондиціонерів.

Ми виконаємо доставку кондиціонера Купер Хантер Супрім з монтажем по Києву та Київській області з офіційною гарантією.

Відео