Каталог

Серія Supreme Continental

Новинка від Cooper&Hunter кінця 2020 року - міні спліт-система Supreme Continental. Такий кондиціонер стане справжньою прикрасою в будь-якому інтер'єрі. Дизайн внутрішнього блоку виконаний в чотирьох кольорових рішеннях: класичному білому, елегантному чорному, розкішному золотому і мінімалістичному сріблястому. А ви зможете вибрати найбільш відповідний для вас. LED дисплей на передній панелі внутрішнього блоку буде сповіщати вас про поточний режим роботи. Його можна вмикати / вимикати з пульта дистанційного керування по потребі. Також варто відзначити не тільки зовнішній вигляд кондиціонера, але і внутрішню комплектацію. Дана серія має набір функцій такий же, як у моделей кондиціонерів класу Premium, але за більш прийнятну вартість. Кондиціонером можна повноцінно користуватися не тільки на охолодження влітку, а й на обігрів в зимовий період при максимально низьких температурах до -25 ° C. Для цього спліт-система оснащена інтелектуальною системою захисту від обмерзання. Це повноцінний тепловий насос, який був розроблений для роботи на тепло в Північних країнах.

Особливості серії Supreme Continental

Кондиціонер підійде для установки в квартирах, будинках, котеджах, офісах і комерційних приміщеннях. Екстра низький рівень шуму робить його ідеальним кліматичним обладнанням для спальні або дитячої кімнати.

Всі кондиціонери серії Supreme Continental оснащені вбудованим Wi-Fi модулем. Це виводить управління спліт-системою на більш новий і сучасний рівень. Ви зможете задавати температуру і режим роботи не тільки перебуваючи поруч з обладнанням, а й на відстані зі смартфона або планшета.

Кондиціонер буде не тільки підтримувати комфортний мікроклімат в приміщенні, але і очищати повітря від мікробів, пилу та інших забруднень. Це відбувається за допомогою вбудованого фільтра «CH SMART - ION Filter» - унікальної технології тотальної очищення повітря.

Серія має вищий клас ефективності завдяки енергозберігаючої комплектації по типу A +++ Class Energy Efficiency - Generation V.

Функція, яку ви не зустрінете в інших подібних кондиціонерах - інтелектуальне управління в режимі AUTO. Вбудований датчик буде активовувати автоматичну зміну режимів роботи в залежності від змін температури в приміщенні.