Каталог

Серія Veritas Inverter

Veritas Inverter - це серія настінних спліт-систем, продуктивності яких вистачає для охолодження або обігріву невеликих приміщень. Це ідеальне рішення для невеликих кімнат, офісів, енергоспоживання даних кондиціонерів нижче за рахунок роботи на більш високоефективному і озонобезпечному фреоні R32, який при цьому не завдає шкоди озоновому шару (ЕКО). Кондиціонери Cooper & Hunter Veritas - це модель з Wi-Fi модулем для віддаленого управління зі смартфона або планшета. Ви можете включити кондиціонер, перебуваючи на великій відстані, в будь-якій точці світу з доступом в інтернет. Модель має температурний діапазон роботи від - 15 ° С до +24 ° С на тепло і від -15 ° С до + 48 ° С на холод. Також вона має високу ефективність класу A ++.

Кондиціонери цієї серії оснащені компресорами спільного виробництва з DAIKIN.

Технологія тотальної очищення повітря нового покоління «CH SMART-ION Filter» і cемирівнева система фільтрації «CH7 - SKY Tecnology» широкого спектру дії дозволять вам дихати чистим повітрям без пилу. А функція IFEEL забезпечить точний контроль і підтримку заданої температури в приміщенні (датчик виміру знаходиться в пульті управління).

З кондиціонером Veritas ваш будинок буде захищений від замерзання завдяки функції «+ 8 ° С». Установка буде підтримувати температуру 8 ° С і дозволить заморозити приміщення, при цьому споживаючи мінімальну кількість електроенергії.

Завдяки функції самоочищення внутрішній блок захищений від утворення цвілі і грибка.

Серія має преміальну енергозберігаючу комплектацію «Generation V», яка забезпечує підвищений контроль якості збірки і матеріалів.

А плавну і стабільну роботу компресора на наднизьких частотах (1 Гц) гарантує технологія «I-Action». При цьому ширококутні жалюзі створюють охоплення всього приміщення. Це сприяє створенню максимально комфортного мікроклімату у вас вдома.

Кондиціонер Cooper&Hunter серії Veritas, за відгуками користувачів і монтажників, є найкращим в категорії. Це оптимальне співвідношення ціни і якості дозволило спліт-системи компанії Купер Хантер за кілька сезонів стати надзвичайно популярною.

Ми надаємо офіційну гарантію від виробника, доставку і сервісне обслуговування.

Фотогалерея

Відео