Каталог

Серія Vip Inverter

Серія кондиціонерів Vip Inverter від бренду Cooper&Hunter. Це сучасний виріб створено фахівцями на основі останніх технологій в сфері кліматичної техніки і володіє винятковими перевагами. Двороторний компресор нового покоління подарує Вам комфортний клімат круглий рік з мінімальним споживанням електроенергії. Модель створена з алюмінію - матеріалу, що має хороші характеристики і малу вагу. Кондиціонер виглядає надійно і в той же час елегантно. При цьому має телескопічний механізм повітряної заслінки.

Серія Vip Inverter розроблена за інноваційною технологією «Two -stage Compressor», яка забезпечує ефективну роботу в температурному діапазоні від -30 ° C до + 24 ° C на тепло і від -18 ° C до + 54 ° C на холод.

Кондиціонер здатний розподіляти повітряний потік по всій площі приміщення. Це досягається за рахунок широкого кута виходу повітря з внутрішнього блоку - 130 ° по горизонталі і від 0 ° до 180 ° по вертикалі.

До того ж спліт-система має 7 швидкостей вентилятора, а також наднизький рівень шуму - всього 18 Дб. Тому ви можете встановити кондиціонер в будь-якому приміщенні, навіть в дитячій.

А також завдяки Wi-Fi модулю ви можете керувати кондиціонером з будь-якої точки планети. Для цього просто встановіть спеціальний додаток на ваш телефон або планшет.

Консультацію при виборі кондиціонера ви можете отримати, зателефонувавши нам за вказаним номером.

Купуючи у нас кліматичну техніку, ви отримуєте офіційну гарантію від виробника. Також ми виконуємо роботи з доставки та встановлення обладнання.

Фотогалерея

Відео

Товари з цієї серії