Каталог

Серія Vital Inverter

Найновіша серія кондиціонерів Cooper&Hunter - Vital Inverter. Дана модель об'єднала в собі всі найпопулярніші і останні напрацювання. Саме вони роблять модель Вітал найбільш продаваною в 2021 році. Повноцінне кліматичне обладнання, яке ви зможете використовувати не тільки на охолодження але і на обігрів. Діапазон робочих температур становить від -15 ° C до + 43 ° C. Серія Vital працює на останньому озонобезпечному фреоні R32. Це означає, що робота кондиціонера буде максимально енергоефективною і озонобезпечною. А це повністю відповідає Європейським нормам і стандартам. У майбутньому ви заощадите на технічному обслуговуванні такого кондиціонера. Так як агрегати, в яких використовується старіший фреон, будуть дорожче в обслуговуванні.

Особливості серії Vital

Варто звернути увагу на зовнішній вигляд внутрішнього блоку спліт-системи. Він виконаний з високоякісного пластику білого кольору, який з часом не змінить колір і не пожовтіє.

Shadow дисплей є унікальним атрибутом внутрішнього блоку. Коли кондиціонер знаходиться у вимкненому стані, на ньому не відображається температура. Цифри починають бути помітними тільки після включення.

Висококласний система фільтрації зробить повітря чистим і свіжим. Вона позбавить його від неприємних запахів і мікробів, а також наситить його іонами.

Ще однією сучасною функцією в даній моделі є вбудований Wi-Fi модуль. Це є невід'ємним атрибутом будь-якого сучасного кліматичного обладнання. Ви зможете повноцінно ним управляти не тільки з пульта дистанційного керування, а й через ваш смартфон або планшет.

Дана серія оснащена функцією самоочищення. Вона захищає ваш внутрішній блок від утворення цвілі, грибка і різний шкідливий бактерій.

А плавну і стабільну роботу компресора на наднизьких частотах (1 Гц) забезпечить технологія «I action».

Завдяки ширококутним жалюзям створюється максимальне охоплення всього об'єму приміщення. Це дозволить створити максимально комфортний мікроклімат у вашому будинку.

Кондиціонер буде підтримувати температуру більш точно за рахунок функції I Feel - температурний датчик знаходиться в пульті, і її вимірювання буде проводиться біля користувача.

Спліт система серії Vital оснащена функцією ECO, яка дозволить оптимізувати роботу компресора і економити витрати електроенергії що є одним з важливих аспектів на сьогоднішній день.

Фотогалерея

Відео