Каталог

Серія Winner Inverter

Кондиціонери Cooper & Hunter Winner - це інверторна модель з компресором за технологією від Daikin, яка працює навіть в мороз -15 ° С і володіє всіма необхідними функціями на сьогоднішній день. З кондиціонером серії Winner ви зможете досягти потрібних вам кліматичних показників в приміщенні і при цьому отримати рівномірну підтримку заданої температури без різких перепадів. Кондиціонери цієї серії розраховані на підтримку заданої температури в кімнатах, офісах, площа яких до 70 м2. Система оснащена тепловим насосом для роботи в режимі обігріву, багатошвидкісним вентилятором, може осушувати, очищати і іонізувати повітря.

Спліт-система Купер Хантер серії Віннер розроблена з впровадженням технології «Cold Plasma», завдяки якій усуваються всілякі забруднювачі і алергени. Також установка оснащена комплексною системою фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії - «CH 7-SKY Technology».

Кондиціонери мають температурний діапазон ефективної роботи від - 15 ° C до + 24 ° C на тепло і від -15 ° C до + 48 ° C на холод. Також з цією установкою ваш будинку захищений від обмерзання за допомогою функції «8 ° C». Тобто система буде підтримувати температуру 8 ° C і не дозволить заморозити приміщення, при цьому споживаючи мінімальну кількість електроенергії.

До того ж, плавну і стабільну роботу компресора на наднизьких частотах 1 Гц забезпечує технологія «I-Action». А ширококутні жалюзі створюють охоплення всього об'єму приміщення. Це допоможе рівномірно розподілити повітря по приміщенню.

Доступна ціна та позитивні характеристики роблять цю модель кондиціонера вигідним вкладенням. Інноваційні розробки зробили спліт-систему максимально продуктивною, що ідеально підходить для наших кліматичних умов.

Купер Хантер Winner з монтажем по Києву та Київській області. Офіційна гарантія, доставка і сервісне обслуговування.

Фотогалерея

Відео

Товари з цієї серії