Каталог

Бренд JONIX

Країна: Италия
JONIX - команда технічних фахівців з дослідницькою штаб-квартирою в Пізі і виробництвом в Падуї (Італія), компанія спеціалізується на очищенні повітря. Серед співробітників безліч дослідників прикладної хімії та біології. У компанії великий досвід в області наукових досліджень і солідні технічні навички в області очищення повітря. Свій початок JONIX бере з наукової конференції в Пізі в 2011 році, де зустрілися однодумці які вивчали забруднюючі речовини в повітрі в промислових, харчових, медичних і житлових приміщеннь.

Технічні та дослідні запити, які вивчають в JONIX, ясно дали зрозуміти дослідникам, що нагрівання, охолодження, фільтрації та осушення повітря вже недостатньо.

Норми енергоефективності для будівель створили нові гігієнічні вимоги для закритих приміщень. Так як енергоефективність в першу чергу це герметична среда, всередині якої вводяться і утворюються забруднювачі, які можуть поставити під загрозу наше здоров'я.

Отже, необхідність дезінфекції повітря стала необхідністю, якщо хтось хоче поліпшити якість життя і безпеки в своїх приміщеннях.

Першою метою команди JONIX було знайти ефективні рішення, які в той же час було б швидкими і застосовним в усіх областях, де необхідно було усунути забруднюючі речовини.

Усвідомлюючи той факт, що вони досліджували потреби, які ще не були виражені, але потенційно мали значні соціальні та економічні наслідки, команда взяла на себе зобов'язання стати професіоналами в галузі санітарного очищення повітря.

JONIX розробили вдосконалену систему іонізації повітря з технологією нетепловий плазми (NTP). На сьогоднішній день вона готова задовольнити будь-які потреби в очищенні і знезараженні повітря.

Виробник представлений в наступних категоріях

Серії

Серія CUBE
Jonix CUBE - це пристрій для очищення повітря; це дизайнерське обладнання, яке використовує передову технологію, яка називається холодною плазмою, для усунення бактерій, цвілі, вірусів, забруднювачів та запахів. Забруднення повітря безпосередньо впливає на життєві функції організму та нашу здатність залишатися здоровими.
Детальніше

Товари з цієї серії

Код товару: ID 000786
Іонізатор JONIX CUBE WHITE
33 930,00 грн
Код товару: ID 000787
Іонізатор JONIX CUBE BLACK
33 930,00 грн