Каталог

Клієнтам

Установка кондиціонерів відноситься до тих видів робіт, які вимагають високої кваліфікації і досвіду. Для якісного і правильного монтажу кондиціонера потрібні певні знання, навички, досвід і професійний інструмент.

На жаль, деякі люди, що купили кондиціонер, бажаючи заощадити намагаються виконати монтаж самостійно або найняти когось за мізерну плату. В результаті, дуже скоро їх дорогий пристрій виходить з ладу, адже неправильна установка - одна з найбільш поширених причин поломок цього виду кліматичної техніки. Тому таку роботу повинні виконувати кваліфіковані майстри. Наші фахівці володіють всіма необхідними навичками і знаннями для виконання професійного монтажу будь-якої складності, починаючи від установки простих побутових кондиціонерів і закінчуючи комерційними кондиціонерами і припливно-витяжними установками.

Якщо вам потрібна установка кондиціонера в Києві та Київській області - зверніться до фахівців компанії «Клімат Елемент»!

Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і професійні інструменти, що дозволяє нам з упевненістю давати гарантію на всі виконані роботи.

Існує три основних види монтажу сучасних спліт-систем, які багато в чому визначають вартість монтажних робіт:

  • стандартний;
  • нестандартний;
  • монтаж в два етапи.

Стандартним вважається монтаж кондиціонера, при якому:

  • довжина магістралі, що з'єднує внутрішній і зовнішній блоки, не перевищує 3 м;
  • виготовляється тільки один отвір у зовнішній стіні будівлі;
  • електроживлення підводиться до внутрішнього блоку кондиціонера;
  • внутрішній блок встановлюється в безпосередній близькості до зовнішньої стіни на якому планується установка зовнішнього блоку;
  • зовнішній блок монтується під вікном, з використанням однієї пари кронштейнів, довжиною 400 мм і 4 дюбелів довжиною 60 мм;
  • використовується дренажна трубка для відведення конденсату довжиною не більше 1,5 м.

Якщо ці умови не дотримуються, монтаж вважається нестандартним і вимагає додаткових матеріальних та трудових витрат. Він може застосовуватися, наприклад, при установці внутрішнього блоку на видаленні від зовнішнього більше 3 м (над дверима кімнати, в коридорі) або монтажі зовнішнього блоку на утеплений фасад або збоку від вікна.

Монтаж в два етапи виконується на етапі ремонту. На першому етапі робиться штроба, закладається магістраль і при необхідності встановлюється зовнішній блок. Внутрішній блок монтують на другому етапі, після обробки стін.

Тому ціна на установку кліматичної техніки залежить від різних факторів. Основні з них це - розмір, тип кондиціонера, необхідність прокладки додаткових магістралей і т.д. Детальніше з вартістю окремих видів робіт можете ознайомитись в нашому прайсі.

Замовляйте в нашій компанії кліматичну техніку провідних світових виробників з послугою установки в Києві, Броварах, Борисполі, Вишгороді і столичному регіоні за найвигіднішою ціною і з гарантією монтажних робіт! Ми також пропонуємо сервісне обслуговування кліматичної техніки. За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті!

Фотогалерея