Каталог

Монтаж

Щоб підтримувати показники мікроклімату в потрібному діапазоні, використовуються кліматичні системи. Це сучасне, ефективне обладнання, що забезпечує нормальні умови всередині приміщень. Установка виконується після ретельного проектування. Справитися з подібним завданням можуть співробітники нашої проектно-монтажної організації. Ми займаємося проектуванням, монтажем і пуско-налагодженням кліматичного обладнання та інженерних комунікацій.

Замовити монтаж кліматичних систем можна в нашій компанії Клімат Елемент. Ми виконаємо проектування інженерних систем, встановимо обладнання відповідно до особливостей об'єкта. Наші співробітники використовують в роботі сучасне, точне обладнання, мають великий досвід в області монтажу інженерних і кліматичних систем.

Наші можливості

Наша компанія займається установкою кліматичних, інженерних систем на виробництвах різних галузей. Ми маємо великий досвід в розробці, облаштуванні та обслуговуванні обладнання з очищення, кондиціонування повітря, пневмотранспорту сипучих матеріалів та інших напрямках. Наша компанія виконає монтаж систем:

  • вентиляції;
  • кондиціонування;
  • водоочистки;
  • опалення;
  • альтернативної енергетики;
  • осушення повітря.

Розробка проекту виконується з урахуванням особливостей об'єкта, вимог замовника і умов технологічного циклу виробництва. У нас можна замовити обслуговування інженерних систем.

Чому з нами вигідно співпрацювати?

Після формування технічного завдання наші фахівці запропонують оптимальне рішення. Установка кліматичного обладнання відповідно до проектної документації дозволяє мінімізувати витрати. Робота енергоефективного обладнання дозволить забезпечити вимоги санітарних норм, поліпшити умови виробництва. Можлива інтеграція техніки з системою управління.

В процесі монтажу інженерних систем будівлі ми використовуємо напрацювання, створені в процесі проектно-дослідницької роботи спільно з європейськими компаніями. Ще на етапі розробки проекту ми робимо детальний розрахунок для коректного підбору кліматичного обладнання. Це забезпечує ефективність роботи систем.

Залиште на нашому сайті запит, щоб дізнатися ціну монтажу інженерних систем. Заповніть контактну інформацію і завантажте файл з вашим проектом, щоб фахівець зв'язався з вами і уточнив деталі. У нас є типові рішення, можна розробити спеціальний проект. Ми застосовуємо сучасні методики, що дозволяють розрахувати ряд важливих характеристик обладнання.

Наші розробки відповідають вимогам державних та регіональних стандартів. Менеджери активно взаємодіють з технічним відділом замовника, що дозволяє виконати установку і запуск системи відповідно до бачення і вимог клієнта.

Замовити розрахунок по вашому проекту
Надішліть Ваше ім'я і номер телефону і наші експерти зв'яжуться Вами найближчим часом.
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу. Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
* Всі поля відмічені зірочкою, обов'язкові до заповнення
** Розмір завантаження не повинен перевищувати 16 Мб
*** Допустимі дозволу файлів: .txt, .doc, .docx, .odt, .rtf, .pdf, .jpg, .jpeg, .png, .xls, .xlsx, .ods
Зображення