Каталог

Монтаж систем альтернативної енергетики

Пристрої альтернативної енергетики дозволяють істотно знизити витрати на підтримку комфортних умов в приміщеннях, підвищити якість експлуатації інженерних комунікацій. Існують рішення, що дозволяють забезпечити автономність для будинків, промислових комплексів.
Монтаж сонячних панелей, колекторів та інших систем альтернативної енергетики довіряють фахівцям нашої компанії Клімат Елемент. У нас працюють досвідчені фахівці, здатні реалізувати навіть найсміливіші проекти. Ми виконаємо монтаж інженерних систем в будинку, на громадському або промисловому об'єкті. Існують типові і спеціальні проекти. При необхідності ми виконаємо необхідні розрахунки і запропонуємо оптимальне рішення з урахуванням умов, існуючих на об'єкті.

Наші можливості

Наша компанія займається установкою вентиляційного, опалювального та іншого обладнання. У нас можна замовити монтаж системи зворотного осмосу, осушувачів, кондиціонування та іншої техніки. Ми розробимо оптимальне рішення, що дозволяє економити на оплаті енергоресурсів. Наші фахівці виконають:
  • монтаж геліосистем;
  • підключення до дому або промислового об'єкту сонячних панелей і колекторів;
  • розробка пакетних рішень;
  • монтаж сонячних інверторів;
  • установка фотомодулів;
  • проектування джерела безперебійного живлення,
  • монтаж теплових насосів;
  • інше.
Установка сонячних станцій, гелеосистем і інших різновидів обладнання виконується за допомогою сучасних інструментів. У роботі ми використовуємо напрацювання, отримані при співпраці з європейськими компаніями. При розробці проекту, виконання установки сонячних колекторів, теплових насосів, підключенні іншого обладнання альтернативної енергетики враховуємо вимоги українських, світових стандартів.
Використання «зеленої енергії» вигідно для приватних осіб, невеликих і великих компаній. Правильно змонтована система прослужить багато років, дозволить заощадити при оплаті енергоресурсів.
Розрахувати вартість проекту можуть наші фахівці. Для цього оформите заявку на сайті. Прикріпіть проектну документацію, вкажіть вашу контактну інформацію та коментарі. Наш менеджер передзвонить вам найближчим часом, враховуючи ваші уподобання ми виконаємо попередній розрахунок і загальну концепцію безкоштовно.
Замовити розрахунок по вашому проекту
Надішліть Ваше ім'я і номер телефону і наші експерти зв'яжуться Вами найближчим часом.
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу. Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
* Всі поля відмічені зірочкою, обов'язкові до заповнення
** Розмір завантаження не повинен перевищувати 16 Мб
*** Допустимі дозволу файлів: .txt, .doc, .docx, .odt, .rtf, .pdf, .jpg, .jpeg, .png, .xls, .xlsx, .ods
Зображення