Каталог

Монтаж систем кондиціонування

Системи кондиціонування забезпечують нормальну температуру в приміщенні. Це дозволяє підтримувати комфортні умови для персоналу. Спеціальне обладнання теж чутливе до температури в приміщенні. Тому для обігріву та охолодження повітряних мас виконується монтаж систем кондиціонування.
Щоб обладнання працювало стабільно, було ефективним, проектування та встановлення повинні виконувати професіонали. У нашій компанії Клімат Елемент працюють досвідчені фахівці, які виконають монтаж інженерних систем з урахуванням особливостей об'єкта. У нас можна замовити повний спектр робіт, починаючи від проектування, і закінчуючи обслуговуванням техніки. Наші професіонали виконають установку кондиціонерів в Києві і інших містах України, врахувуючи вимоги і побажання замовника.

Наші можливості

Наша компанія виконує монтаж інженерних систем, вентиляції, підлогових, настінних, канальних, касетних і інших кондиціонерів та іншої техніки на побутових, комерційних і промислових об'єктах. У нас працюють досвідчені інженери, проектувальники, монтажники та інші фахівці, злагоджені дії яких дозволяють знайти і реалізувати оптимальні рішення. Ми виконуємо повний спектр послуг:

  • проектування;
  • реалізація;
  • запуск в експлуатацію;
  • обслуговування.
У нас можна замовити установку спліт-систем, промислових обігрівачів і охолоджувачів повітря. Ми маємо досвід реалізації проектів за європейськими методиками. У своїй роботі ми дотримуємося вимог українських та світових стандартів.
Монтаж кондиціонера виконується з урахуванням розташування робочих місць. Неприпустимо, щоб на співробітників дув прямий потік холодного повітря. Зниження температури в приміщеннях проводиться за особливою технологією. Це дозволяє створити комфортні умови в приміщенні, уникнувши переохолодження працівників.
Ціна монтажу залежить від складності проекту. Враховується тип і кількість приміщень, обладнання що в них знаходиться і робочі місця. Щоб розрахувати вартість монтажу системи кондиціонування, сформуйте запит на нашому сайті. Вкажіть ваші контактні дані, прикріпивши файли з інформацією про об'єкт. Наші менеджери зателефонують вам найближчим часом.
 
При необхідності ми розробимо індивідуальний проект відповідно до особливостей вашого приміщення або адаптуємо типове рішення до наявних умов.
Замовити розрахунок по вашому проекту
Надішліть Ваше ім'я і номер телефону і наші експерти зв'яжуться Вами найближчим часом.
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу. Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
* Всі поля відмічені зірочкою, обов'язкові до заповнення
** Розмір завантаження не повинен перевищувати 16 Мб
*** Допустимі дозволу файлів: .txt, .doc, .docx, .odt, .rtf, .pdf, .jpg, .jpeg, .png, .xls, .xlsx, .ods
Зображення