Каталог

Монтаж систем осушення повітря

Висока вологість в приміщенні стає причиною ряду проблем. На поверхнях накопичується конденсат, що призводить до швидкого руйнування декоративного оздоблення. У вологому середовищі з'являється грибок, цвіль, розвиваються хвороботворні мікроорганізми. У людей, які часто знаходяться в подібному приміщенні, розвиваються захворювання дихальних шляхів, алергія та інші патології.
Щоб контролювати рівень вологості, виконується монтаж осушувачів повітря. Потреба в подібній техніці часто виникає в ванних кімнатах, санвузлах, басейнах, саунах і на різних виробництвах. Залежно від типу об'єкта вибирають відповідне обладнання. Замовити проектування та встановлення системи осушення повітря в Києві і інших містах України можна в нашій компанії Клімат Елемент. Ми працюємо в сфері монтажу кліматичного обладнання. Ми надаємо послуги якісно, ​​за прийнятною ціною.
 

Наші можливості

У нашій компанії можна замовити установку осушувача повітря в басейні, сауні, на промислових об'єктах. У нас є готові рішення для приміщень різного типу. При необхідності ми розробимо спеціальний проект, в якому будуть враховані особливості об'єкта та побажання замовника. Наша компанія виконає монтаж систем кондиціонування, опалення, іншого кліматичного обладнання та інженерних систем. При монтажі систем осушення повітря використовується наступне обладнання:
  • призначення: побутові, промислові;
  • споживана потужність: від 1 до 30 кВт;
  • площа осушення: до 1500 м²;
  • продуктивність: до 500 л / добу;
  • монтаж: на підлозі, настінний.
Наші співробітники мають великий досвід у розробці проектів та підключенні інженерних, кліматичних комунікацій на приватних і промислових об'єктах. Також ми виконуємо установку систем опалення, кондиціонування, вентиляції, альтернативних систем енергетики в обумовлені терміни. Монтаж осушувачів повітря виконується відповідно до СанПіН, СНіП та інших нормативних актів, що діють в Україні.
Замовте на нашому сайті розрахунок вартості послуг наших фахівців. Вкажіть ваші контактні дані і прикріпіть необхідну документацію, напишіть коментарі. Ми швидко виконаємо розрахунок і запропонуємо оптимальні рішення відповідно до умов вашого об'єкта. Менеджер передзвонить вам найближчим часом.
Замовити розрахунок по вашому проекту
Надішліть Ваше ім'я і номер телефону і наші експерти зв'яжуться Вами найближчим часом.
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу. Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
* Всі поля відмічені зірочкою, обов'язкові до заповнення
** Розмір завантаження не повинен перевищувати 16 Мб
*** Допустимі дозволу файлів: .txt, .doc, .docx, .odt, .rtf, .pdf, .jpg, .jpeg, .png, .xls, .xlsx, .ods
Зображення