Каталог

Монтаж систем опалення

У виробничих і житлових приміщеннях важливо підтримувати комфортні умови для людей. Якщо температура повітря нижче норми, це призводить до серйозних проблем: люди часто хворіють на застуди, обладнання та комунікації працюють неправильно і можуть вийти з ладу. Санітарно-гігієнічні норми регламентують допустимий діапазон температур, який покликаний забезпечити опалювальне обладнання. Важливо монтувати систему правильно, тому це завдання довіряють професіоналам нашої компанії Клімат Елемент.
Наші фахівці виконають монтаж системи опалення швидко і якісно. Ми працюємо в області встановлення інженерних комунікацій і систем життєзабезпечення приватних, промислових будівель. У нас можна замовити монтаж систем осушення повітря, вентиляції і кондиціонування і ряд інших послуг.

Наші можливості

Наша компанія надає повний спектр послуг в процесі монтажу опалення в Києві, Броварах, інших містах Київської області. Ми розробимо проект, врахуємо ваші побажання. Наші фахівці дадуть рекомендації щодо вибору типу системи відповідно до умов об'єкта. Сьогодні для опалення будинків, громадських та промислових будівель використовується різне обладнання. Ми виконаємо необхідні розрахунки, запропонуємо оптимальне рішення.
Наша компанія виконує повний спектр робіт при монтажі опалення в квартирі, офісі, приватному будинку, на виробництві:
  • розробка проекту;
  • реалізація;
  • запуск в експлуатацію;
  • обслуговування.
Ми застосовуємо європейські методики в процесі установки опалювальних приладів. Наші фахівці виконають монтаж опалення в Києві або інших містах Київської області в обумовлені терміни. В ході роботи ми дотримуємося існуючих стандартів.
Крім монтажу опалення ми виконаємо установку вентиляції, енергозберігаючих систем та інших інженерних комунікацій. Ми запропонуємо оптимальне рішення відповідно до існуючих на об'єкті умовами, що дозволить згодом використовувати еергоеффектівнние технології та знизити витрати на оплату обігріву приміщень.
Ціна монтажу опалення залежить від складності та обсягу робіт, обраної замовником опалювальної системи. Замовте безкоштовний розрахунок вартості проекту, надіславши необхідну інформацію і вказавши ваші контактні дані. Наш консультант передзвонить вам і дасть необхідні роз'яснення.
Замовити розрахунок по вашому проекту
Надішліть Ваше ім'я і номер телефону і наші експерти зв'яжуться Вами найближчим часом.
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу. Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
* Всі поля відмічені зірочкою, обов'язкові до заповнення
** Розмір завантаження не повинен перевищувати 16 Мб
*** Допустимі дозволу файлів: .txt, .doc, .docx, .odt, .rtf, .pdf, .jpg, .jpeg, .png, .xls, .xlsx, .ods
Зображення