Каталог

Монтаж систем вентиляції

Вентиляція забезпечує нормальний повітрообмін в приміщенні. Завдяки роботі вентиляційного обладнання в приміщення подається свіже повітря з вулиці, яке проходить очистку через систему фільтрів. Відпрацьовані вологі, брудні маси, що знаходяться всередині будівлі, виводяться назовні. Якщо вентиляція не працює належним чином, в приміщенні розвивається грибок, накопичується пил. Це впливає на роботу обладнання та здоров'я персоналу.

Щоб забезпечити виконання вимог санітарних норм, проводиться монтаж систем вентиляції. Замовити послугу установки сучасного обладнання за типовими чи індивідуальним проектами можна в нашій компанії Клімат Елемент. Окрім того ми виконуємо монтаж систем кондиціонування, опалення та інших інженерних систем на комерційних та промислових об'єктах. У нас можна замовити монтаж вентиляції в Броварах, Києві та Київській області.

Наші можливості

Установка вентиляції виконується співробітниками нашої компанії з урахуванням особливостей об'єкта. Для кожного типу приміщення існують певні вимоги до кратності обміну повітря. У виробничих приміщеннях присутня безліч несприятливих чинників, які не повинні впливати на роботу припливно-витяжних систем.

Наші фахівці перед початком монтажу виконують проектування, враховують розмір, конфігурацію і тип приміщення. Ми враховуємо побажання клієнта і пропонуємо оптимальне рішення. Наші фахівці виконують повний спектр робіт, що дозволяє створити комфортний, здоровий мікроклімат в приміщенні. Ми вирішуємо наступні завдання:

  • разробка проекта;
  • впровадження;
  • реалізація;
  • обслуговування.

Крім монтажу вентиляції ми виконаємо установку систем кондиціонування, змонтуємо обладнання для природної і примусової вентиляції. Це дозволить знизити витрати на опалення, підвищити якість повітря в виробничих і інших приміщеннях.

Ми чітко дотримуємося вимог галузевих державних стандартів і санітарно-гігієнічних норм і при цьому забезпечуємо установку, запуск і обслуговування вентиляційних систем європейської якості.

Ціна монтажу вентиляції залежить від складності проекту. Можете надіслати ваші документи, щоб ми виконали розрахунок. На нашому сайті можна сформувати запит для прорахунку вартості монтажу вентиляції. Вкажіть вашу контактну інформацію і прикріпіть відповідні файли. Наш менеджер передзвонить вам найближчим часом для уточнення деталей замовлення.

Замовити розрахунок по вашому проекту
Надішліть Ваше ім'я і номер телефону і наші експерти зв'яжуться Вами найближчим часом.
Допустимий розмір файлу перевищено, будь ласка, потовріте спробу. Розширення завантаження не підтримується, будь ласка, спробуйте ще раз.
Дякую за звернення! Найближчим часом з Вами зв'яжуться наші менеджери.
* Всі поля відмічені зірочкою, обов'язкові до заповнення
** Розмір завантаження не повинен перевищувати 16 Мб
*** Допустимі дозволу файлів: .txt, .doc, .docx, .odt, .rtf, .pdf, .jpg, .jpeg, .png, .xls, .xlsx, .ods
Зображення