Каталог

Серія Roomer

Відмінна по продуктивності осушення модель Roomer - новинка сезону 2019 роки від британського бренду MYCOND. Якісні комплектуючі, надійна збірка, висока продуктивність осушення і сучасний набір функцій, і все це за доступною ціною, - ці достоїнства забезпечують перевагу цій моделі перед конкурентами. Компактність, мобільність, економічність і сучасне управління складають окремий список достоїнств серії побутових осушувачів серії Roomer. Відмінна продуктивність осушення при економному споживанні електроенергії забезпечується високоефективним і надійним компресором. Суворі і лаконічні форми корпусу зі зручними коліщатками і бічними ручками допоможуть розташувати осушувач в різних варіантах інтер'єрів. Інтуїтивно просту і компактну панель управління завдяки розумній підсвічуванні легко освоїти кожному користувачеві. Включити прилад, налаштувати рівень вологості і вибрати потрібний режим, - осушувач швидко переводиться користувачем в робочий стан.
Інші особливості:
 
Дисплей для відображення показань рівня вологості і даних таймера.
Підсвічувані при торканні сенсорні кнопки панелі управління, що зручно для індикації налаштування режимів.
Режим нічного сну з мінімальною швидкістю обертання вентилятора, з автопідтриманням встановленого рівня вологості в 50%.
Економний режим вентиляції, без включення компресора, для якісного очищення повітря всередині приміщення.
Функція іонізації повітря, якісна фільтрація і очищення повітря від пилу, запахів і мікробів.
Сушка білизни - робота осушувача з найвищою інтенсивністю, зручна при частих праннях або при сушінні білизни в пральні. Час сушіння може контролюватися таймером. Жалюзі гойдаються, розподіляючи осушене повітря в різні напрямки.
Невисоке енергоспоживання, максимально 330 Вт, мінімум - 190 Вт.
Захисні функції: Авторазморозка, Авторестарт, відключення осушувача при заповненні бака конденсатом.

Товари з цієї серії