Каталог

Бренд Vaillant

Країна: Германия
Vaillant - це міжнародно визнана і шанована компанія, яка вважається одним із світових лідерів на ринку систем опалення та вентиляції. Заснована майже 150 років тому, сьогодні група має свої філії та виробничі потужності по всій Європі та Китаї. Це забезпечує більш ефективний виробничий процес та спрощення логістики.

Під торговою маркою компанії виробляються різні системи опалення, кондиціонування та вентиляції як для комерційного, так і для житлового користування. Асортимент продукції включає термостати, радіатори та теплові насоси, а також котли та енергосистеми.

Компанія була піонером у виробництві підвісних котлів і продовжує виготовляти їх сьогодні, використовуючи інноваційні технології. Будучи технологічно орієнтованою та прогресивною компанією, Vaillant прагне розробляти нові системи та рішення у своєму сегменті, щоб задовольнити всі можливі потреби своїх клієнтів.

Виробник представлений в наступних категоріях

Серії

Серія ecoTEC plus VU SC
Газові конденсаційні котли Vaillant ecoTEC plus VU (одноконтурні) та ecoTEC plus VUW (двоконтурні) нового покоління із вбудованим приготуванням гарячої води. Якщо Ви шукаєте надійну систему опалення, яка працюватиме на вас довгі роки? З конденсаційним котлом ecoTEC plus ви ухвалите рішення на майбутнє. Конденсаційні котли відбирають із продуктів згоряння так звану «приховану» теплоту конденсації, що міститься у водяній парі. Для споживача це означає-економну витрату палива та високі показники з екології. Перевірена якість марки Vaillant гарантує тривалий термін служби, а інноваційні функції котла підвищують його ефективність та продуктивність. Обидва фактори сприяють значному зниженню експлуатаційних витрат. Завдяки новій функції ioniDetect, яка дає можливість адаптації до зміни якості газу, більше немає ризику невизначеності у майбутньому. Котел сам розпізнає зміну властивостей газу і працює максимально ефективно. Так буде й у майбутньому: наприклад, із екологічно безпечним зеленим газом.
Детальніше

Товари з цієї серії