Каталог

Бренд VTS

Країна: Польша
VTS Group включає більше 10 регіональних компаній, розташованих в різних країнах світу. Продукція VTS поставляється в 40 країн Європи, Близького Сходу Азіатсько-Тихоокеанського регіону і Сполучених Штатів Америки. В асортименті компанії агрегати для вентиляції і кондиціонування повітря Ventus, високоякісні повітряно-опалювальні агрегати Volcano і повітряно-теплові завіси Wing. У виробництві використовуються новітні технології і дотримуються високі стандарти якості. Інноваційна конструкція агрегатів VTS гарантує найкращі технічні параметри і довгий термін служби.

Компанія VTS була заснована в Польщі в 1989 році. Сьогодні VTS - один з найбільших виробників вентиляційного та кліматичного обладнання в Європі. Компанія займає провідні позиції на ринку, здійснюючи стабільні поставки обладнання в 40 держав в Європі, на Близькому; Сході, в країни Азії і Тихоокеанського; регіону. Ланцюг регіональних фірм VTS розкинута по всьому світу і складається з 92 представництв. Компанія спирається на потужний фундамент співпраці з ключовими клієнтами: з представниками провідних світових мереж роздрібного продажу, з великими організаціями, що проектують офісні, торгові та промислові об'єкти, з будівельно-монтажними компаніями, найбільшими інвесторами. За 25 років роботи на ринку VTS Group підтвердила надійність свого обладнання багаторічною експлуатацією: понад 630 000 агрегатів постійно обслуговують об'єкти у всьому світі і створюють необхідні параметри мікроклімату. Реалізовані проекти компанії - це більше 50 000 будинків і споруд в Європі, США, Китаї, ОАЕ, Росії і т.д. VTS Group інвестує в науково-дослідні розробки засобів і методів зниження енергоємності виробничих і технологічних процесів. Мінімізація сумарного споживання енергії в світі - глобальне питання, над яким працюють кращі співробітники нашої компанії.

Устаткування VTS Group розроблено на основі сучасних стандартів якості, із застосуванням ефективних технологій. Виробничо-логістичні центри компанії VTS зосереджені в Польщі, Китаї та Індії. Процес створення обладнання налагоджений і здебільшого автоматизований. Поставляються комплектуючі відповідають стандартам якості і підготовляються відповідно до конструкторської документації VTS. Агрегати для вентиляції і кондиціонування VTS мають конструкцією і технологічними параметрами, які відповідають всім вимогам європейських стандартів і норм. Це підтверджено міжнародними сертифікатами EUROVENT і TUV, а також BVQI, ROSTEST, MBF-TMB. Високі стандарти якості, гнучка цінова політика і оперативні терміни поставок дозволили VTS Group з невеликої польської фірми перетворитися в провідну міжнародну компанію. Департамент контролю якості здійснює моніторинг всіх етапів розробки обладнання: проектування, конструювання, виробництво, складання. Сучасне оснащення виробничої лінії зі спеціально розробленим компанією VTS програмним забезпеченням, дозволяє моментально відстежувати будь-які неточності і шлюб буквально в режимі on-line.

VTS Group постійно вкладається в наукові технологічні розробки і дослідження потреб різних ринків. Створюється інноваційне обладнання широкого спектру застосування з оптимальним підбором функціональних елементів. Агрегати для вентиляції і кондиціонування VTS володіють запатентованої безкаркасних конструкцією, яка виключає «теплові містки», а вентилятори типу Plug забезпечують високу продуктивність при мінімальних витратах. Постійний вклад в розвиток і вдосконалення обладнання, величезний досвід в реалізації сотень проектів по всьому світу, робить сьогодні VTS маренням світового класу, визнаним на міжнародному ринку.

Серії

Серія Volcano
Повітряно-опалювальні агрегати Volcano виробництва польської компанії EuroHeat представляють собою водяні тепловентилятори, тобто тепловентилятори, які для нагріву повітря використовують 90-градусну воду, нагріту будь-яким джерелом тепла (локальний котел або міська мережа теплопостачання). По суті, це водяні калорифери з вентилятором в одному корпусі.
Детальніше

Товари з цієї серії

Код товару: ID 000189
Тепловентилятор водяний VTS Volcano VR MINI AC
9 600,00 грн
Код товару: ID 000192
Тепловентилятор водяний VTS Volcano VR 1 AC
13 834,00 грн
Код товару: ID 000193
Тепловентилятор водяний VTS Volcano VR 2 AC
15 303,00 грн
Код товару: ID 000194
Тепловентилятор водяний VTS Volcano VR 3 AC
17 219,00 грн
Код товару: ID 000199
Дестратіфікатор VTS Volcano VR-D MINI AC
7 523,00 грн
Серія Wing
WING - це нове покоління обладнання, створеного на основі союзу легкості форм і елегантності, які характерні для крила планера. Компактний малогабаритний корпус з обтічною формою крила, здається, пливе по повітрю. Елементи корпусу в формі граней діаманта приховують чудовий вміст в інноваційному обладнанні, встановлюючи нові стандарти для повітряних завіс. WING поєднує в собі унікальний дизайн і чудову ефективність, повністю змінюючи звичні уявлення про традиційні повітряні завіси. Вироби є якісною заміною повітряно-теплових завіс моделей Defender. Нагрівачі в пристроях можуть бути водяними в модельному ряду W (100, 150, 200) або електричними в моделях E (100, 150, 200). У модельному ряду C (100, 150, 200) нагрівач відсутня. Номер моделі відповідає типорозміру обладнання - 1м, 1.5м, 2м. Завдяки такій різноманітності, ви легко підберете теплові завіси WING, які будуть максимально відповідати розміру отвору і вимогам до застосування.
Детальніше

Товари з цієї серії

Код товару: ID 000213
Завіса повітряна водяна VTS WING II W100 AC
14 453,00 грн
Код товару: ID 000214
Завіса повітряна водяна VTS WING II W150 AC
18 319,00 грн
Код товару: ID 000215
Завіса повітряна водяна VTS WING II W200 AC
22 113,00 грн
Код товару: ID 000216
Завіса повітряна водяна VTS WING II W100 EC
15 885,00 грн
Код товару: ID 000217
Завіса повітряна водяна VTS WING II W150 EC
20 163,00 грн
Серія Volcano +

Товари з цієї серії

Серія Wing +

Товари з цієї серії

Серія Ventus Compact

Товари з цієї серії