Каталог

Розпочала роботу выставка Сlima Fest Ukraine 2020

Зображення Розпочала роботу выставка Сlima Fest Ukraine 2020

Air Conditioning Championship 2020 – це професійний турнір для монтажників кондиціонерів, який буде проходити 3 дні в рамках фестивалю «Clima Fest Ukraine 2020». Це змагання дасть можливість монтажникам кондиціонерів позмагатися один з одним в профільному змаганні, монтуючи обладнання відомих світових брендів на час!

У 2020 році – Чемпіонат України буде побудований на вже практично перевірених правилах монтажу 2018-2019 років, з метою дати можливість багатьом кращим монтажникам України поборотися в турнірі за звання – Кращий монтажник кондиціонерів України 2020 року!

Також нові правила будуть підготовлені з урахуванням побажань інсталяторів після чемпіонату 2019, а також внесені коригування технічних рішень на підставі обладнання нових виробників, які стали спонсорами турніру 2020.

Ініціатива проведення щорічного чемпіонату для кращих інсталяторів висунута від ГС «Асоціація Інсталяторів Інженерних Систем».

В рамках чемпіонату монтажники кондиціонерів, які захочуть взяти в ньому участь, зможуть змагатися один з одним з монтажу «спліт-систем» на час. Для цього їм необхідно буде подати заявку на фестивалі, пройти відбірковий турнір і взяти участь. Чемпіонат буде проходити 3 дні (26-28 лютого 2020) в період роботи фестивалю – Clima Fest Ukraine. Для чемпіонату відібрано обладнання кращих світових виробників і відправлені запити для змагання партнерам в регіони. Також всі відвідувачі можуть подати заявку на участь в чемпіонаті під час проходження Clima Fest 2020. Це може бути будь-який бажаючий відвідувач, при цьому необхідно пройти відбірне тестування у журі чемпіонату (Тест фахівця з кондиціонерів). Але треба поспішати це зробити, так як кількість місць обмежена.

Товарні групи, які використовуються в чемпіонаті: «Інверторні спліт системи».

У 2020-му році спонсорами Air Conditioning Championship 2020 (Air Battle 2020) будуть найвідоміші світові виробники кондиціонерного обладнання:

Фотогалерея

Відео