Каталог

Бренд Cooper&Hunter

Країна: США
Компанія пропонує клієнту різноманітні варіації кондиціонерів, кулерів для води, обігрівачів, очищувачів і зволожувачів повітря, а також системи очищення води. Продукти компанії сертифіковані по більшості основних міжнародних стандартів тестування в США, Канаді та Європейському Союзі. Впроваджуючи інновації, виробники враховують потреби клієнтів, а також інженерні тенденції. Продукція компанії постійно вдосконалюється.

COOPER & HUNTER –  це міжнародний кліматичний бренд. Географія продажів охоплює велику кількість країн на різних континентах і постійно розширюється, що є доказом заслуженої популярності торгової марки. З більш ніж 20-річним досвідом роботи в області кондиціонування повітря і вентиляції компанія COOPER&HUNTER стала провідним гравцем в сфері HVAC. Продукція під брендом COOPER&HUNTER експортується в більш ніж 50 країн і регіонів усього світу. З моменту свого виходу на закордонні ринки, COOPER&HUNTER перетворився в відому торгову марку, швидко збільшує обсяги експорту, щорічно виходить на нові ринки.

У 2017 році компанія уклала остаточну угоду для довгострокового стратегічного партнерства з компанією Zhuhai Vino Environmental Technology Equipment Co. LTD і зробила покупку акцій даної компанії, яка прискорила темпи зростання на світовому ринку. Завод в Чжухаї отримав нове ім'я: Zhuhai Vino – COOPER&HUNTER Environmental Technology Equipment Co. LTD. Висока якість продукції є одним з найважливіших пріоритетів COOPER&HUNTER:

  • менше 0,2% дефектів на виробництві
  • 100% тестування всіх компонентів і повний функціональний контроль
  • екологічно безпечний фреон R32

З 2003 року кількість продукції, що випускається, під брендом COOPER&HUNTER, вже вимірюється мільйонами одиниць, техніка COOPER&HUNTER набула великої популярності на різних континентах, а торгова марка COOPER&HUNTER стала ознакою якості і надійності кліматичного обладнання. Контроль на всіх етапах виробництва, відповідальність персоналу за кінцевий продукт і вивірена маркетингова стратегія – складові успіху компанії COOPER&HUNTER, якій довіряють мільйони людей. Компанією були розроблені унікальні програми «Стратегія досконалого продукту» і «Глобальний контроль якості». Їх застосування дозволило добитися високих показників якості обладнання.

Продукція цього бренду якісна, надійна і сертифікована більшістю основних міжнародних компаній по стандартизації і тестування в США, Канаді та Євросоюзі. Виробник націлений на технологічні інновації та розвиток продуктів, очікуваних споживачами. Команда продовжує виробляти нові продукти, які відповідають найвищим стандартам якості, забезпечуючи надійні, енергоефективні і економічні рішення для кондиціонування повітря. При впровадженні інновацій, враховуються як потреби поточних клієнтів, так і майбутні інженерні тенденції. Так само були об'єднані найсучасніші елегантні ергономічні конструкції з комфортом і високоякісними сучасними технологіями. Компанія зосереджена на постійному вдосконаленні та забезпеченні кращого сервісного обслуговування. А високоякісна продукція робить краще життя всіх споживачів.

 

Серії

Товари з цієї серії

Товари з цієї серії

Код товару: ID 000853
Осушувач повітря мобільний C&H CH-D009WD8-20LD
10 460,00 грн
Код товару: ID 000851
Осушувач повітря мобільний C&H CH-D005WD8-12LD
7 290,00 грн

Товари з цієї серії

Код товару: ID 000296
Осушувач повітря мобільний C&H CH-D005WD2-12LD
8 340,00 грн
Код товару: ID 000297
Осушувач повітря мобільний C&H CH-D008WD2-16LD
9 140,00 грн

Товари з цієї серії

Код товару: ID 000854
Осушувач повітря мобільний C&H CH-D014WD2-30LD
11 890,00 грн

Товари з цієї серії

Товари з цієї серії

Серія C&H Dehumidifier pool

Товари з цієї серії

Серія C&H Dehumidifier

Товари з цієї серії

Код товару: ID 000311
Осушувач повітря мобільний CH-D90FR
48 460,00 грн

Товари з цієї серії

Код товару: ID 000312
Осушувач повітря C&H CH-D025WD NEW
64 010,00 грн
Код товару: ID 000313
Осушувач повітря C&H CH-D042WD NEW
74 910,00 грн
Код товару: ID 000314
Осушувач повітря C&H CH-D060WD NEW
94 060,00 грн
Код товару: ID 000315
Осушувач повітря C&H CH-D085WD NEW
127 060,00 грн
Код товару: ID 000316
Осушувач повітря C&H CH-D105WD NEW
157 410,00 грн
Серія Prima Plus
Флагманом серед On/Off кондиціонерів, що давно полюбилась є серія Prima Plus - це одна з найпопулярніших моделей кондиціонерів Cooper & Hunter в даному сегменті. Вона припала до душі багатьом українцям тому, що об'єднала в собі доступну ціну і повний набір основних функцій, необхідних для створення комфортного мікроклімату в приміщенні. Купити кондиціонер Купер Хантер Прима Плюс - це правильне рішення, якщо виходити з міркувань ціни і якості. Ця серія відповідає всім заявленим характеристикам. А серед аналогічних неінверторних моделей займає лідируюче місце по продуктивності. Якщо ви все ще шукайте якісний кондиціонер за доступною ціною, то зробивши свій вибір на користь кондиціонера серії Prima Plus, ви не помилитеся. Підтвердженням цьому служать позитивні відгуки і повторні звернення наших клієнтів. Можливість обігріву до -7 ° С зовнішньої температури робить кондиціонер Cooper&Hunter універсальною кліматичною технікою, якою можна користуватися не тільки в жарку пору року, але і в міжсезоння. Коли на вулиці холодно, але ще не включено центральне опалення, ви завжди можете включити на кондиціонері режим обігріву.
Детальніше

Товари з цієї серії

Серія Air-Master Power
Кондиціонер Cooper & Hunter CH-S36XL9 серія Air Master Power - це настінна спліт-система яка призначена для охолодження / обігріву будь-якого приміщення площею до 100 м2. Даний тип кондиціонера працює в температурному діапазоні від -7 до +43 градусів. Глибоке очищення повітря технологією CH SMART-ION Filter, Витончені дизайн і низький рівень шуму 41 Дб гарантують Вам комфорт і зручність у використанні.
Детальніше

Товари з цієї серії

Серія Winner Inverter
Кондиціонери Cooper & Hunter Winner - це інверторна модель з компресором за технологією від Daikin, яка працює навіть в мороз -15 ° С і володіє всіма необхідними функціями на сьогоднішній день. З кондиціонером серії Winner ви зможете досягти потрібних вам кліматичних показників в приміщенні і при цьому отримати рівномірну підтримку заданої температури без різких перепадів. Кондиціонери цієї серії розраховані на підтримку заданої температури в кімнатах, офісах, площа яких до 70 м2. Система оснащена тепловим насосом для роботи в режимі обігріву, багатошвидкісним вентилятором, може осушувати, очищати і іонізувати повітря.
Детальніше

Товари з цієї серії

Серія Alpha Inverter
Alpha Inverter - це серія настінних спліт-систем, продуктивності яких вистачає для охолодження або обігріву невеликих приміщень. Це ідеальне рішення для невеликих кімнат, офісів, енергоспоживання даних кондиціонерів нижче за рахунок використання більш енергоефективного і озонобезпечного фреону R32. Кондиціонер Cooper&Hunter серії Alpha, який працює на новому фреоні R32. Система має Wi-Fi модуль, за допомогою якого ви можете управляти кондиціонером з будь-якої точки землі. Для цього вам просто потрібно завантажити спеціальний додаток на ваш смартфон або планшет. Модель кінця 2018 року. Класичний і надійний побутовий кондиціонер з найнеобхіднішим набором функцій. Простий і зрозумілий у використанні, надійний і довговічний, що ідеально підходить для наших кліматичних умов з урахуванням економії енергоресурсів при морозах до - 15 ° C.
Детальніше

Товари з цієї серії

Серія Veritas Inverter
Veritas Inverter - це серія настінних спліт-систем, продуктивності яких вистачає для охолодження або обігріву невеликих приміщень. Це ідеальне рішення для невеликих кімнат, офісів, енергоспоживання даних кондиціонерів нижче за рахунок роботи на більш високоефективному і озонобезпечному фреоні R32, який при цьому не завдає шкоди озоновому шару (ЕКО). Кондиціонери Cooper & Hunter Veritas - це модель з Wi-Fi модулем для віддаленого управління зі смартфона або планшета. Ви можете включити кондиціонер, перебуваючи на великій відстані, в будь-якій точці світу з доступом в інтернет. Модель має температурний діапазон роботи від - 15 ° С до +24 ° С на тепло і від -15 ° С до + 48 ° С на холод. Також вона має високу ефективність класу A ++.
Детальніше

Товари з цієї серії

Серія Daytona
Кондиціонери Cooper&Hunter серії Daytona обладнані інверторним компресором. Вони мають вбудований Wi-Fi модуль, за допомогою якого ви можете керувати вашим кондиціонером з будь-якої відстані. Для цього вам просто потрібно встановити спеціальний додаток на ваш смартфон або планшет. Цей побутової тепловий насос адаптований для роботи на тепло в північних країнах. Ця ультрасучасна дизайнерська модель підійде для будь-якого інтер'єру. Модель 2019 року кондиціонер Daytona працює на фреоні R32. Даний хладоген володіє дуже хорошими термодинамічними характеристиками, які призводять до високої ефективності використання електроенергії. Основною перевагою є принцип роботи. При досягненні заданої температури компресор продовжує працювати, але з мінімальним споживанням.
Детальніше

Товари з цієї серії

Серія Nordic Evo Inverter
Кондиціонери Cooper&Hunter Nordic це модель з Wi-Fi модулем, яка володіє всіма необхідними функціями на сьогоднішній день. До переваг моделі в першу чергу слід віднести виняткову морозостійкість - робота підтримується і при температурі -25 ° C, що робить її відмінним рішенням для зимової пори року. Вона пристосована для роботи в північних країнах. Серія Нордік має вбудований Wi-Fi модуль. За допомогою нього ви можете управляти кондиціонером з будь-якої точки світу. Просто встановіть спеціальний додаток на ваш смартфон або планшет і насолоджуйтеся комфортним користуванням. Кондиціонери оснащені функцією захисту будинку від обмерзання + 8 ° C. Тобто пристрій буде підтримувати температуру + 8 ° C і не дозволить заморозити ваш будинок, при цьому споживаючи мінімальну кількість електроенергії. Завдяки инверторной системі управління кондиціонер може реагувати на будь-які зміни температури і плавно вирівнювати її до заданого значення. Очищення повітря забезпечується активним фільтром «Холодна плазма», який усуває всі види забруднень.
Детальніше

Товари з цієї серії

Серія Arctic Inverter
Кондиціонери Cooper & Hunter Arctic - це модель з Wi-Fi модулем, який дозволяє управляти кондиціонером віддалено зі смартфона з будь-якої точки планети. На перший погляд непримітна функція, але, як показує практика, дуже зручна і затребувана в сучасному світі. Для того, щоб відчути комфорт від використання цієї функції, потрібно встановити спеціальний додаток і підключити кондиціонер до вашої мережі Wi-Fi. Величезною перевагою є те, що цей кондиціонер працює навіть в мороз -25 ° С, завдяки спеціальному зимового комплекту, без втрат в ККД навіть в аномальні морози. Система є чудовим продуктом світового лідера кліматичної техніки Cooper&Hunter. Безпечне і ефективне використання на обігрів в зимовий час забезпечує функція інтелектуального розморожування, підігріву компресора і піддону зовнішнього блоку. Серія кондиціонерів Cooper&Hunter Arctic одна з небагатьох, компресор якої оснастили запатентованою технологією I-Action.
Детальніше

Товари з цієї серії

Серія Nordic Premium
Кондиціонери серії Nordic Premium є новинкою 2020 року, внутрішні блоки яких представлені в двох найбільш популярних колірних рішеннях: білому і сріблястому. Вдосконалені функції, новий безпечний фреон R32 і сучасний компресор інверторного типу від світового лідера Mitsubishi Electric з автоматичним регулюванням внутрішнього тиску і високої теплопродуктивністю. Модель даної серії максимально споживає 0,6 кВт, а виробляє при цьому 2,6 кВт холоду або 3 кВт тепла! І це не рекламний хід або порожні слова, насправді так і є, просто сучасні технології дозволяють домогтися такої чудової продуктивності. Якщо ви шукайте кращий сучасний варіант кондиціонера з характеристиками агрегату преміум-класу, то серія Nordic Premium - це те, що вам потрібно. Найвищий рівень енергоефективності А +++, робить цей кондиціонер дуже вигідним для установки в окремо розташованих будинках або в заміських будинках.
Детальніше

Товари з цієї серії

Серія Consol Inverter
Кондиціонер настінний Cooper&Hunter CH-S09FVX (WIFI) серії Consol Inverter є конкурентоспроможною спліт-системою на українському ринку кліматичного обладнання. Дана система дозволить Вам якісно очистити повітря і чимало заощадити на електроенергії. Кондиціонери вищевказаної серії здатні працювати на охолодження при температурі до 8 ° C, і на обігрів при -20 ° C. При цьому температурний діапазон набагато ширше. Можливість даної системи до самоочищення допоможе уникнути небажаного виникнення цвілі, грибка і всіляких видів бактерій. Виконується дана функція шляхом видалення зайвої вологи з теплообмінника після завершення роботи кондиціонера. Управління спліт-системи здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, в який вбудований датчик температури, з точністю 0,5 ° C, і відображення поточного часу. Крім цього, Технологія Noise Analysis Technology забезпечує плавну і безшумну роботу внутрішнього і зовнішнього блоку кондиціонера.
Детальніше

Товари з цієї серії

Серія Supreme
Лінійка Cooper & Hunter SUPREME - один з кращих варіантів для України завдяки температурному діапазону використання, доступною ціною і високою енергоефективністю, що досягає значень А +++ Cooper&Hunter Supreme це модель 2017 року, яка працює на новому фреоні R32 і має рекордно низьким рівнем шуму - 18 дБ. В дану серію входить 4 моделі потужністю від 2,7 до 7,03 кВт в чотирьох кольорових варіаціях чорний, золотий, сріблястий і білий.
Детальніше

Товари з цієї серії

Серія Vip Inverter
Серія кондиціонерів Vip Inverter від бренду Cooper&Hunter. Це сучасний виріб створено фахівцями на основі останніх технологій в сфері кліматичної техніки і володіє винятковими перевагами. Двороторний компресор нового покоління подарує Вам комфортний клімат круглий рік з мінімальним споживанням електроенергії. Модель створена з алюмінію - матеріалу, що має хороші характеристики і малу вагу. Кондиціонер виглядає надійно і в той же час елегантно. При цьому має телескопічний механізм повітряної заслінки.
Детальніше
Серія Mobile
Мобільний кондиціонер від Cooper & Hunter - це надійний і перевірений помічник в невеликих квартирах, офісах, дитячих кімнатах, де потрібно створити легку прохолоду в літній період. Тепер ви можете не прив'язуватися до місця, у вас є можливість переміщати мобільний кондиціонер, як вам заманеться, у вас немає прив'язки до місця.
Детальніше

Товари з цієї серії

Код товару: ID 000439
Кондиціонер мобільний COOPER&HUNTER Mobile CH-M09K6S
10 110,00 грн
Код товару: ID 000628
Кондиціонер мобільний COOPER&HUNTER Mobile CH-M12K7S
14 140,00 грн
Код товару: ID 000627
Кондиціонер мобільний COOPER&HUNTER Mobile CH-M10K7S
12 030,00 грн

Товари з цієї серії

Серія Air Master EVO
Кондиціонери Cooper&Hunter Air Master Evo - це поліпшена, оновлена серія не інверторних кондиціонерів яка з'явилася в 2020 році спеціально для професійних інсталяцій, вона відрізняється поліпшеними параметрами по надійності і довговічності. Кондиціонери серії Air Master EVO були створені для споживачів, яким важливий не тільки естетичний баланс строгості і неординарного дизайну, але і широкий функціонал.
Детальніше

Товари з цієї серії

Серія Icy III Inverter
Серія кондиціонерів ICYIII Cooper&Hunter - це самі функціональні та ефективні спліт-системи в асортименті компанії. Перш за все, цей побутовий тепловий насос адаптований для роботи на тепло в північних країнах. Завдяки технології «Two stage Compressor» він може працювати при екстремально низьких температурах. Система здатна ефективно функціонувати в температурному діапазоні від -30 ° C до + 24 ° C на обігрів і від -18 ° C до + 54 ° C на холод. По-друге, комфортне користування кондиціонером забезпечить вбудований Wi-Fi модуль. З його допомогою ви можете управляти системою зі смартфона або планшета. Також, завдяки функції «+ 8 ° C» ваш будинок буде захищений від обмерзання. Тобто кондиціонер працює на підтримання температури в будинку 8 ° C і не дозволяє заморозити приміщення, при цьому споживає мінімальну кількість електроенергії. По-третє, установка має технологію тотальної очищення повітря нового покоління «CH SMART-ION Filter». Так ви не будете дихати пилом. А напрямок повітряного потоку вліво-вправо ви зможете відрегулювати на вашому пульті ДУ.
Детальніше

Товари з цієї серії

Серія Air Master Inverter
Новинка 2020 року. Кондиціонер Cooper&Hunter серії Air-Master Inverter - це професійна лінія кліматичного обладнання з поліпшеними характеристиками, призначена для застосування в побутових умовах. Спліт систему можна використовувати в режимі обігріву при зовнішній температурі до - 15 ° C. Цьому сприяє автоматична система захисту від обмерзання. Оновлена ​​система повного очищення повітря «CH SMART-ION Filter» подбає про здоров'я користувача. Теплообмінник зовнішнього блоку оброблений інноваційним складом Green-Fin, за рахунок чого теплообмінник відмінно виконує свої функції протягом всього терміну експлуатації. Внутрішній блок виконаний в класичному стилі: корпус білого кольору із сріблястою горизонтальною смугою вгорі корпусу. Жалюзі при роботі відкриваються під максимальним кутом, охоплюючи при цьому все приміщення. Положення вертикальних жалюзі можна змінювати в 9-ти положеннях за допомогою пульта дистанційного керування.
Детальніше

Товари з цієї серії

Серія Nordic Multi Light R32 Outdoor
NORDIC MULTI LIGHT - це DC-інверторна мультіспліт-система вільного компонування, що дозволяє підключати до одного зовнішнього блоку від одного до п'яти внутрішніх блоків.
Детальніше

Товари з цієї серії